Рейтинг найвідвідуваніших інтернет магазинів у березні – інфографіка

У березні 2023 року найвідвідуванішими інтернет магазинами у різних категоріях стали Rozetka, MakeUp, apteka911.ua, Intertop.ua, dok.ua, Епіцентр та OLX, свідчить рейтинг Retailers.

Техніка та електроніка

У цій галузі трійка лідерів не змінилась, на першому місці - національний маркетплейс Rozetka, далі йдуть COMFY та АЛЛО.

Відвідуваність цих маркетплейсів у березні зросла на 5-10%, порівняно з лютим. Також минулого місяця інтернет-магазин tehnoezh провів ребрендинг і змінив назву на "Техноїжак". Новий домен потрапив до рейтингу з показником 590 тисяч відвідувань.

Косметика та парфумерія

У цій категорії перші три місця також не змінились, їх посідають MakeUp (+ 5% відвідуваності у березні), EVA (+8% відвідуваності у березні) та Notino (-7% відвідуваності у березні).

Інтернет-магазин Brocard продовжує нарощувати потужність, його показники у березні 2023 року виросли майже вдвічі.

Аптеки

У березні в цій категорії змінились лідери, оскільки у apteka24.ua відвідуваність скоротилася на 45%.

Це витіснило сайт на друге місце, а перше посів інтернет-магазин аптечного холдингу apteka911.ua. Його відвідуваність зросла на 25% за місяць. Замикає трійку add.ua.

Також зросла відвідуваність сайтів anc.ua (+40%) та у podorozhnyk.com (+30%).

Мода та спорт

У цій категорії перше місце знову посів сайт Intertop.ua з відвідуваністю 3 млн, на друге місце потрапив Answear.ua. Його відвідуваність зросла на 29% і дозволила потіснити з другої позиції Kasta.ua.

Майже вдвічі збільшилась відвідуваність Eobuv.ua, на 30% збільшилася відвідуваність в інтернет-магазину Puma.

Маркетплейси товарів та послуг

До цього рейтингу відносяться дошки-оголошень, маркетплейси, де всі товари продають сторонні продавці, сервіси замовлення, бронювання товарів і послуг, купонатори.

У березні ситуація в цій категорії також не змінилась, перші три місця посідають класіфайд OLX, маркетплейс Prom.ua та сервіс пошуку ліків Tabletki.ua.

Читайте також: Україна та Європа: як відрізняються зарплати у галузі ритейлу

Інше

У збірній категорії, куди входять "харчові продукти", "книги", "меблі", "дитячі товари", "рослини" незмінним лідером є Епіцентр, інтернет-магазин agro-market.net, який продає все для дачі та городу та silpo.ua.

Вдвічі зросла відвідуваність інтернет-магазину садових та декоративних рослин Florium.

 Retailers.ua