Samsung заборонив використання штучного інтелекту своїм співробітникам

Південнокорейський гігант Samsung заборонив своїм співробітникам використання генеративних інструментів ШІ, таких як ChatGPT.

Заборона стосується внутрішніх мереж компанії і пристроїв, що їй належать. Такий захід впроваджено через побоювання щодо потенційного завантаження конфіденційної інформації на ці платформи, а це несе небезпеку для Samsung.

Це правило компанія довела до відома співробітників у службовій записці. Воно описується як тимчасове обмеження, зараз Samsung працює над створенням безпечного середовища для використання генеративних нейромереж.

Найбільшою небезпекою у Samsung вважають чат-бот ChatGPT від OpenAI.

Люди можуть використовувати систему для узагальнення звітів або написання відповідей на електронні листи - але це може означати введення конфіденційної інформації, до якої OpenAI також може мати доступ, - йдеться у записці компанії.

Крім цього, техногігант просить своїх співробітників не завантажувати конфіденційну ділову інформацію з особистих комп'ютерів. У разі порушення, до працівників застосують дисциплінарні стягнення аж до звільнення.

Штучний інтелект від Amazon

Раніше ми розповідали, що американська корпорація Amazon створила і презентувала власний сервіс на основі штучного інтелекту Bedrock.

Використовувати його можна для генерування текстової інформації, оскільки ШІ має доступ до мовної моделі Titan, мовних моделей стартапів AI21 та Anthropics, моделі від Stability AI.

Читайте також: Один з топменеджерів Apple обійме керівну посаду в українському проєкті Brave1

Нейромережа допоможе створювати тексти для листів, записів у блогах, тощо. Розробники додають, що Titan дає більше точні та правильні відповіді, ніж подібні сервіси штучного інтелекту.

Користування буде платним, зараз Bedrock працює лише у форматі обмеженого попереднього перегляду, а які ще функції міститиме сервіс, читайте в нашому матеріалі.

The Verge