JYSK перевищив довоєнні показники експорту меблів з України

Скандинавська мережа магазинів для дому JYSK у квітні 2023 року експортувала на 46,7% більше меблів з України, ніж у квітні 2022 року.

Як заявив Country Manager JYSK в Україні Євген Іваниця, вартість експортованого сягнула 2,11 млн євро.

Тішить, що у квітні JYSK загалом збільшив обсяг закупівель товарів в Україні не лише порівняно з 2022 роком, коли експортувалося продукції на EUR1 млн 438 тисяч, а і з довоєнним 2021 роком з EUR1 млн 704 тисяч, - повідомив Іваниця.

Представник компанії навів у приклад серію меблів Billund. Колекція названа на честь невеликого міста в Ютландії, а виробляє її ТОВ "Акорд" із Хмельницького. Меблі українського виробництва виглядають так:

Відкриття нових магазинів JYSK

Станом на весну, ритейлер практично відновив довоєнну кількість магазинів мережі в Україні, а 16 березня, компанія відкрила відкрила нову торгову точку у Львові в ТЦ “Сріблястий”.

Магазин став восьмим у місті, його площа становить 1341,51 кв. м. і побудований він відповідно до сучасної концепції JYSK 3.0., із відповідним освітленням та просторим дизайном, зональним розміщенням товарних категорій.

Читайте також: У ТРЦ Respublika Park запрацювала найбільша аеротруба в Україні (фото)

Перед цим скандинавська компанія анонсувала появу свого магазину у столичному ТРЦ Sofia Mall після реконцепції, площею 1280 кв. м. Він запрацює на першому поверсі торгового центру вже у червні 2023 року.

Детальніше про нову концепцію магазинів JYSK читайте в нашому матеріалі.

Євген Іваниця