Секрети публічного виступу: у ТРЦ Gulliver пройде безкоштовна лекція-практикум

У столичному торгово-розважальному центрі Gulliver пройде безкоштовний майстер-клас “Як підготуватися до публічного виступу: топ-3 лайфхаки”.

4 травня о 18:30 його проведе редактора жіночого порталу WoMo Вікторія Покатіс.

На захід можна потрапити безкоштовно, але за умови попередньої реєстрації. Лекція пройде на 4 поверсі ТРЦ, у просторі лекторію. У разі оголошення повітряної тривоги, усіх відвідувачів запросять до укриття в паркінгу торгового центру.

Зазначається, що практикум буде особливо актуальним для тих, хто часто виступає перед публікою, але не вміє утримувати увагу аудиторії. Також захід допоможе тим, хто хоче позбутися страху сцени та дізнатися про правильну структуру виступу.

Я з радістю поділюся своїми знаннями, які точно будуть корисними всім, хто часто виступає перед публікою, але не вміє утримувати увагу. Також буде цікаво тим, хто просто хоче навчитися правильно та зрозуміло спілкуватися з людьми зі сцени, – каже Вікторія Покатіс.

Що буде на майстер-класі?

Експертка розкриє такі теми та секрети:

  • як структурувати інформацію у виступі, щоб утримувати увагу аудиторії;
  • як працювати з інтонацією та жестами;
  • як повернути увагу аудиторії в середині лекції;
  • як працювати з паузами;
  • чому не варто боятися замовкати;
  • як правильно завершити свій виступ.

Читайте також: Олександр Носаченко, Colliers: що ФДМУ буде робити з конфіскованою часткою Ocean Plaza

*Довідка. Вікторія Покатіс - головна редакторка жіночого порталу WoMo.ua, авторка книг, журналістка видань Forbes Україна, delo.ua, а також продюсерка різних івентів та тренерка спікерів.

WoMo.ua