Замість Zara: у Москві відкрився перший магазин MAAG

У Москві відкрився перший магазин MAAG, який прийшов на заміну мережі Zara від групи Inditex, яка припинила роботу в рф.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, MAAG запрацював на Кузнецькому мосту і асортимент та ціни дуже схожі на Zara.

Міжнародний бренд MAAG починає розвиток на російському ринку та відкриває сьогодні свій перший магазин у самому центрі Москви. Чотириповерховий флагман розташований в історичній будівлі прибуткового будинку Московського купецького товариства кінця XIX століття на вулиці Неглинній, 10 і займає загальну площу майже 2700 квадратних метрів", — зазначили у прес-службі нової мережі.

Незабаром в країні-агресорці очікують відкриття і інших точок MAAG.

Inditex в рф

На початку квітня цього року іспанська корпорація офіційно повідомила, що продає російський бізнес компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів Daher.

Inditex володіє такими брендами, як Zara, Bershka, Stradivarius і Pull & Bear і ця угода готувалась місяцями.

Договір має певні особливості, згідно з ним, якщо Inditex передумає, зможе повернутися на російський ринок через франшизу.

Також за умовами угоди, Daher працюватиме в росії під власними брендами. Pull & Bear працюватиме під вивіскою DUB, Stradivarius називатиметься Vilet, а Bershka змінить назву на Ecru.

Читайте також: Metro скасовує картки лояльності у рф і починає співпрацю з Ксенією Собчак

Зазначається, що Daher має зв’язки з компанією Azadea, яка керує франшизами Inditex на Близькому Сході. Сума угоди компаній не розголошується.

Нагадаємо, що іспанський ритейл-гігант припинив роботу в рф з початку повномасштабної війни, частина його брендів була одразу повністю виведена з ринку. Йдеться про Oyshi, Zara Home та Massimo Dutti.