У ТРЦ Nikolsky пройде відкритий чемпіонат зі спортивних танців на Кубок Харкова

У ТРЦ Nikolsky пройде відкритий чемпіонат Міста-героя Харкова зі спортивних танців.

Захід організований Управлінням менеджменту та маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сімʼї, молоді та спорту ХМР. Він пройде у суботу, 27 травня, початок події о 12:00.

Змагатися за кубок будуть учасники у декількох вікових категоріях: від наймолодших (3-5 років) до майстрів спорту.

Проходитиме чемпіонат на мінус третьому поверсі ТРЦ Nikolsky, вхід вільний.

Турнір міста є ХІ за рахунком, він відбудеться під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова.

Рекорд у ТРЦ Nikolsky

19 травня 2023 року, на честь дня народження торгового центра було встановлено рекорд України приготування "Найбільшої паляниці зі смаком полуниці". Її діаметр склав 4 м 60 см.

Спробувати паляницю могли всі відвідувачі, які тричі повторювали фразу: "Паляниця з полуницею" і не збивалися при цьому.

Також колектив Nikolsky отримав “Подяку міського голови за вагомий внесок у розвиток міста та сумлінну працю під час воєнного стану”, вручив її мер міста Ігор Терехов.

Президент девелоперської компанії Budhouse Group Анатолій Шкрібляк зазначив, що попри складні умови торговий центр продовжує працювати та надавати робочі місця, сприяти економічному зростанню Харкова.

Читайте також: У ТРЦ Nikolsky відкриється COLIN’S

"Одним з найважливіших аспектів відродження Харкова є повернення людей, які були вимушені покинути свої домівки під час війни. Багато з них сьогодні повертаються до рідного міста. Ми помічаємо це по збільшенню відвідувачів нашого ТРЦ", - каже Анатолій Шкрібляк.

Повну цитату голови Budhouse Group читайте в матеріалі.

Kharkiv Sport City