Український бренд меду “Медові Брати” зайшов на ринок Великої Британії

Український бренд "Медові Брати" (Honey Brothers) разом з британським Wainwright’s Honey запустили пілотний продаж партії фасованого меду в мережі Marks and Spencer у Великій Британії.

Співзасновник бренду "Медові Брати" Дмитро Кушнір зазначив, що продукція представлена у кольорах українського прапору - жовто-блакитних. Також на пакуванні є елементи вишиванок і напис “Ukrainian Honey”.

Він також розповів, що продукція представлена в Ліверпулі на період "Євробачення-2023", але у компанії вже є подальші плани експансії.

Наступним кроком стане виведення лінійки унікальних українських медів, безпосередньо від пасічників, із зазначенням імені пасічника та медового теруару на засадах fair trade в ту саму мережу, та не тільки, на постійній основі. Вже зараз активно над цим працюємо, — додав Кушнір.

Українські виробники в Ірландському Lidl

Раніше ми розповідали, що мережа продуктових супермаркетів Lidl в Ірландії складе список з 30-50 найменувань українських товарів для тижня української кухні.

Така акція проводиться до тижня української кухні, її початок заплановано на День Незалежності України, розповіли у структурному підрозділі МЗС України Експортерам Nazovni.

Читайте також: Василь Бовділов, Unilever Україна: про тенденції у FMCG, будівництво нової фабрики та війну

Вітчизняні виробники, які хочуть запропонувати для реалізації свої товари, мають заповнити форму для реєстрації. Кінцевий термін подачі заявок - 10 червня 2023 року, а знайти посилання для реєстрації можна у нашому матеріалі.

AgroPortal.ua