Український бренд солодощів Bob Snail відкрив перший фірмовий магазин в Польщі

Український бренд солодощів без додавання цукру Bob Snail (Равлик Боб) відкрив перший фірмовий магазин у Польщі.

Точка запрацювала у Варшаві, щоб поляки могли ознайомитися із продукцією українського виробника.

В асортименті представлені фруктові роли, страйпси, солодощі в шоколаді, натуральний мармелад, різноманітні смузі, кокосові десерти, та дитячі пюре.

Магазин працює у торговому центрі Westfield Mokotów. Компанія представлена на польському ринку з 2019 року, але у обмеженому асортименті та на полицях інших магазинів.

Тут ви знайдете найбільший асортимент ласощів - від фруктових ролів до шоколадних цукерок і смузі!, - обіцяють у компанії.

*Довідка. Центральне виробництво Bob Snail розташоване у Вінниці, компанія експортує свою продукцію до понад 20 країн світу. Найбільшими ринками збуту є США, Канада, Чехія, Бельгія, Угорщина, Молдова, Італія, Німеччина, Балтійські країни.

Українське за кордоном

Наприкінці квітня 2023 року українська мережа магазинів туристичного та спортивного спорядження Gorgany оголосила про вихід на ринок Румунії.

Ритейлер готується відкрити перший магазин у столиці країни Бухаресті, зараз триває підбір персоналу.

Читайте також: Українська мережа “Білий Налив” відкрила перший заклад у Польщі

Мережа спеціалізується на постачанні високоякісного гірського спорядження та інших речей для туризму. У компанії розповіли, що хочуть продовжити свою експансію і в інші країни Європи, але в які саме сказати поки не готові.

Bob Snail