В одеському ТРЦ Riviera Shopping City відкрився відновлений АЛЛО МАХ

Ритейлер техніки та електроніки АЛЛО відновив роботу свого флагманського магазину АЛЛО МАХ в одеському ТРЦ Riviera Shopping City.

Рік тому магазин та торговий центр зазнали суттєвих пошкоджень через влучання ракет російських окупантів. Внаслідок удару у приміщенні АЛЛО МАХ було пошкоджено стіни, перекриття, обладнання, товар, що завдало значних фінансових збитків компанії.

Відновлений магазин чекає відвідувачів на першому поверсі ТРЦ, його площа становить понад 250 кв. м.

Ремонтні роботи в АЛЛО МАХ тривали з березня по травень. Команда, яка торік вивозила товар з пошкодженого магазину, стала до роботи в оновленому АЛЛО МАХ і відтепер допомагає клієнтам вибирати смарттехніку. Відбудова магазинів — це робочі місця, інвестиції у майбутнє та розвиток економіки України, тому компанія АЛЛО продовжує відновлювати роботу пошкоджених магазинів та відкривати нові», — каже директор із розвитку та форматів компанії "АЛЛО" Микола Астапов.

*Довідка. Вперше магазин ритейлера у Riviera Shopping City було відкрито у листопаді 2015 року, а 2019 році торгову точку переформатували.

Відкриття у Riviera Shopping City

6 травня у одеському ТРЦ відкрився сімейно розважальний комплекс "Fly Kids", площею понад 2 тис. кв. м.

У комплексі будуть представлені різноманітні зони для розваг, які розраховані і на дітей і на дорослих. Найбільша із зон "Fly Kids" - ігрова. Вона містить близько 30 атракціонів та різних зон, де діти зможуть насолоджуватися гірками, лабіринтами, батутами, тарзанками, гойдалками та великим сухим басейном з кольоровими кульками.

Читайте також: У ТРЦ Respublika Park запрацювала найбільша аеротруба в Україні (фото)

Матиме комплекс і унікальний атракціон - це тюбінг, а також Ніндзя парк, де діти зможуть показати свої навички та вміння в подоланні перешкод.

Буде у "Fly Kids" і інтерактивна розважальна зона, а як виглядатиме новий заклад у Riviera Shopping City, дивіться в матеріалі.

All Retail