В українських ТРЦ відкрилось 90% магазинів. Падіння відвідуваності та зростання середнього чека

В Україні з 11 травня розпочали роботу магазини у торгових центрах, за винятком Києва, Львова та Чернівецької області. Першого дня після карантину відкрилося близько 90% орендарів (крім розважального сектору та громадського харчування), яким дозволено працювати.

"З 11 травня всі магазини в ТЦ в Україні можуть працювати у всіх містах, окрім Києва, Львова та Чернівецької області. У Львові в ТЦ дозволено роботу магазинів, які не торгують одягом та взуттям. Відвідуваність 11 травня була очікувано низькою. Як і передбачалося раніше, падіння трафіку в різних об'єктах може сягати 25-50%. Такі показники вже продемонстрували ТЦ у країнах, де відкрилися раніше", - повідомляє голова Української Ради Торгових Центрів (УРТЦ), операційний директор Budhouse Group Максим Гаврюшин.

За його даними, в українських ТЦ відкрилося близько 90% магазинів, яким дозволено працювати (крім розважального сектору та громадського харчування). У торгових центрах Budhouse Group: Fabrika (м. Херсон), Lubava (м. Черкаси), Forum Lviv (м. Львів) із дозволених підприємств відкрилося 95% площ та 93% магазинів.

"Таким чином, з урахуванням площ, які не можуть працювати зараз, у наших торгових центрах функціонує 63% площ та 80% орендарів. За винятком ТЦ Forum Lviv, де працює зараз 32% площ", - зазначив Максим Гаврюшин.

За його словами, у торгових центрах Budhouse Group падіння відвідуваності порівняно з 2019 роком становило 25%.

"У ТЦ Forum Lviv відвідуваність практично залишається на рівні, який був до 11 травня. Про обороти магазинів у наших ТЦ у перший день, говорити поки що рано, але деякі орендарі відзначають високу конверсію і середній чек вищий, ніж зазвичай", додав він.

Facebook
Telegram
Instagram
LinkedIn