“Як відновлювати сили сьогодні”: у ТРЦ Gulliver пройде відкрита лекція Іллі Полудьонного

У столичному ТРЦ Gulliver пройде безкоштовна відкрита лекція "Як відновлювати сили сьогодні та чому це важливо" від психолога, гештальт-терапевта Іллі Полудьонного.

Захід заплановано на 12 травня, на 18:30. Вхід безоплатний за умови попередньої реєстрації.

Лекція пройде на четвертому поверсі торгового центру, у просторі лекторію. В рамках заходу Полудьонний розповість про фази травматичного досвіду, а також такі психологічні явища, як вигорання та виснаження. Також психолог дасть поради про пошук практичних рішень, що допоможуть відновити сили.

Лекція буде особливо актуальною для тих, кому важливо розуміти, що відбувається з психікою під час повномасштабної війни і визначити для себе, що робити далі з психологічної точки зору, – каже Ілля Полудьонний.

Забронювати місце можна за посиланням.

*Довідка. Ілля Полудьонний – психолог, гештальт-терапевт, співзасновник сервісу онлайн-психотерапії TreatField.com, співавтор популярного українського подкасту про психологію “Простими словами”.

Антистрес хаб від "Епіцентру"

Раніше ми розповідали, що мережа будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" відкрила у Києві так званий "Антистрес хаб".

В рамках проєкту стартувала серія безкоштовних лекцій, які присвячені подоланню психологічних проблем, спричинених повномасштабною війною.

Лекції проходять у коворкінгу "Незламний хаб" в столичному ТЦ біля станції метро "Почайна".

Читайте також: Сергій Морголя, "Оазис": про роботу з перших днів війни, зростання відвідуваності, зміну орендарів і міграцію населення

Перша лекція пройшла у суботу, 22 квітня, наступні відбуваються щосуботи і зачіпатимуть теми методів зниження стресу, комунікацій про війну з дітьми та багато інших.

Відвідати заходи можна безкоштовно, як туди потрапити, читайте в нашому матеріалі.

Gulliver