Загрожує штраф до 10% обороту: у штаб-квартирі Gucci пройшли обшуки

У штаб-квартирі італійського дому моди Gucci у Мілані пройшов обшук, який стосується можливого порушення антимонопольних правил.

Розслідування охоплює кілька країн та компаній. У разі виявлення порушення, бренду загрожує штраф до 10% від обороту.

19 квітня Єврокомісія повідомила, що антимонопольні органи провели обшуки у компаніях, що пов’язані з модою, в кількох країнах Європи. Потенційні порушення вказані не були.

Обізнане джерело повідомило, що інспекція Gucci спрямована на можливі порушення статті 101 ЄС. Вона забороняє угоди, які порушують чи спотворюють конкуренцію і впливають на торгівлю між країнами.

За словами джерела, обшуки пройшли у штаб-квартирі Gucci у Мілані, яка розташовується на колишній авіабудівній фабриці у східній частині міста та була відкрита у 2016 році.

Що заявляють у Gucci?

Корпорація Kering, яка є зареєстрованим у Франції власником Gucci, офіційно підтвердила факт обшуку. Представники компанії додали, що повністю співпрацюють з розслідуванням Єврокомісії.

Зазначається, що інші італійські об'єкти не зазнали перевірки антимонопольних органів.

Читайте також: Міжнародні бренди зіткнулись з проблемою контрабанди елітного алкоголю в рф

Ці розслідування не є звичним явищем у сфері розкоші, - каже аналітик Exane BNP Paribas Антуан Бельж.

Італійський інвестиційний банк Equita у своїй дослідницькій записці зазначає, що потенційний штраф може скласти 3% від ринкової капіталізації Kering.

Reuters