JYSK відкрив у Києві магазин з новою концепцією

Скандинавська мережа магазинів для дому JYSK відкрила новий магазин у київському торговому центрі “Караван”.

Про це прес-служба компанії повідомила агентству “Інтерфакс-Україна”.

Це перше відкриття для JYSK у 2023 році, але не останнє. Скандинавський ритейлер анонсує ще два нових магазини навесні – у Львові та Коломиї.

До початку війни JYSK налічувала 85 магазинів в Україні. За минулий рік ми відновили роботу більшості з них, відкрили чотири нові та плануємо відкрити ще два нові магазини до літа 2023 року – у Львові та Коломиї”, – розповів Country director JYSK в Україні Євген Іваниця.

Новий магазин

Торгова точка у ТЦ “Караван” має площу 1446 кв. м і побудована відповідно до сучасної концепції мереж – 3.0. Магазин відрізняється відповідним освітленням та просторовим дизайном, зональним розміщенням товарних категорій. Це створено для більш комфортного відчуття відвідувачів під час шопінгу.

Новий магазин має формат аутлет, тобто в ньому наявна більша частка товарів зі знижкою в асортименті, також він обладнаний генератором.

Новий JYSK в Івано-Франківську

15 грудня 2022 року мережа відкрила другий у Івано-Франківську JYSK в ТЦ МЕНС Простір по вул. Галицькій, 201Г. Його площа складає 1241 кв. м.

Магазин теж був відкритий за новою концепцією і мережа збиралась переобладнати під неї усі свої торгові точки. Планам трохи завадила війна, тож процес триває.

*JYSK – частина датської сімейної групи Lars Larsen Group із загальним обігом 5,3 млрд євро у 2020-2021 фінансовому році. У JYSK у 2021 2022 фінансовому році обіг компанії становив 4,87 млрд євро.

В Україні на даний момент працює 83 магазини JYSK та інтернет-магазин компанії.

Читайте також: У Верховній раді анонсували націоналізацію ТРЦ Ocean Plaza