У Києві пройде ярмарок на підтримку дітей, які втратили батьків через війну

У столичному барі Sloi на Великій Житомирській 23 квітня пройде ярмарок Spilka Charity Market. Захід спрямований на підтримку дітей, які втратили батьків через війну.

Проводить ярмарок громадська організація Gen.Ukrainian, яка займається психологічною реабілітацією дітей, що стали сиротами через російську агресію.

Частина прибутку з ярмарку піде на оплату курсів психотерапевтичних консультацій для дітей.

Придбати на благодійному маркеті можна різні речі від українських брендів, зокрема вінтажний одяг і аксесуари, декор для дому, свічки та ресайкл-речі.

Крім цього, на івенті буде організовано тату-фестиваль, квітковий та фуд-корнери, а також міні салон краси майстрів перукарні Sprut, де робитимуть зачіски.

Після 20 години вечора у барі запланована благодійна вечірка, куди можна потрапити за донат.

Колаборація DAMIRLI та Superhumans

Раніше ми розповідали, що бренд чоловічого одягу DAMIRLI представив нову колекцію разом з центром реабілітації Superhumans.

Для рекламного кампейну у фотосесії знялись військові ЗСУ, які внаслідок бойових дій втратили кінцівки і проходять протезування в Superhumans.

Читайте також: Prada знову очолив рейтинг найпопулярніших модних брендів світу

Мета цього проєкту - показати, що після такої важкої травми життя може продовжуватись у звичайному ритмі і протези не є забороненою темою.

Разом із лукбуком бренд запускає краудфандингову кампанію для збору коштів на підтримку реабілітаційного центру Superhumans.

Як виглядає кампейн, дивіться в нашому матеріалі.

Spilka Charity Market