В ТРЦ Retroville призначено керівника з питань розвитку ТРЦ

Цю посаду обійняла Катерина Балаклай, яка раніше працювала у консалтингових компаніях, керівних командах торговельних центрів та роздрібних мереж.

Катерина Балакай приєдналася до команди київського ТРЦ Retroville в січні 2023 року на позицію керівника з питань розвитку ТРЦ.

Буде відповідати за втілення стратегії розвитку торговельного центру для посилення його позицій на ринку, а саме: займатиметься активною роботою над якісним підсиленням тенант-мікс, в тому числі як залученням нових орендарів, так і підтриманням ефективної комунікації з діючими в ТРЦ ритейл-операторами для пошуку й втілення нових форматів та ідей.

До цього займала посаду заступника директора департаменту торговельної нерухомості в компанії Colliers International, в складі якої приймала активну участь в реалізації багатьох проєктів, в тому числі ТРЦ Retroville, ТРЦ Respublika Park, ТРЦ River Mall та інші. Загальний досвід роботи в ритейл-сфері більше 12 років, протягом яких була як в складі керівних команд торговельних центрів, так і в складі відділу розвитку міжнародної компанії LPP.

Читайте також: Eldorado.ua відновив роботу магазину в ТРЦ Retroville